WATCH

Profile so c5 88a 20baranov c3 a1

Soňa Baranová

Česká televize in Brno Czech Republic

Každé ráno nás z televizních obrazovek ČT vítá svým zářivým úsměvem v ranní show Dobré ráno s ČT, zná se s Karlem Gotem, Marií Rottrovou i geniálním matematikem.

A přesto je nejen zářivá, ale taky normální a prostě fajn.

Vystudovala Žurnalistiku a mediální studia a Management v kultuře. Novinářské zkušenosti získávala ve zpravodajské redakci Českého rozhlasu Brno i České televize, ale „osud“ ji nakonec přivedl k zábavnému formátu ranní show.
Díky Dobrému ránu už 4 rokem každý druhý týden vstává ve 3:30, ale hlavně, potkává úžasné a inspirativní osobnosti z nejrůznějších oblastí společenského života a má možnost, a odpovědnost, jejich příběhy zprostředkovat tisícům diváků České televize.
Její práce je vše, jen ne nudná. Každé ráno je jiné a živé vysílání nabízí nekonečně mnoho prostoru pro překvapení, která s diváky sdílí ať už človék chce, nebo ne. A věřte, není to vždycky procházka růžovou zahradou s napudrovaným nosíkem.

Thumb 01

Soňa Baranová o cestě k moderátorství

BY SOŇA BARANOVÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Soňa Baranová je v současnosti moderátorkou pořadu Dobré ráno společnosti Česká televize, a na večeru Pecha Kucha Night promluvila o své cestě k této profesi. O svém studiu, o nelehkých situacích, které ji v životě potkaly, i o nočním vstávání za tmy, které musí jako moderátorka ranního pořadu každý den absolvovat.

Thumb pavla pkn

PAST VOL 8

Zdar nad Sazavou @ Městské divadlo
Mar 17, 2018