WATCH

Profile daniel 20 c5 a0m c3 add

Daniel Šmíd

Brno in Brno Czech Republic

Jsem lektor firemní kultury, korektního chování, moderní etikety, oblékání na úrovni a tvorby osobního stylu a firemní image. Vedu semináře, workshopy a přednášky v Čechách, na Slovensku a v Rakousku. Mými klienty jsou obchodní, servisní a poradenské firmy, pojištovny, banky, konzultační společnosti a také výrobní firmy. Přednáším také na školách a univerzitách, konzultuji image členů politických stran.
Mojí vášní jsou pánské oděvy a moderní gentlemanství, kterému jsem zasvětil svůj osobní i pracovní život. Svoji "tvář" jsem spojil s prestižním krejčovstvím. Tam mám tu příležitost navrhovat jednotlivé oděvy a kompletní šatníky mužů a někdy i žen.
Pravidelně píšu články do lifestylových časopisů. Čas od času dostávám příležitost komentovat dění v oblasti etikety a oblékání v televizi, rozhlase i v tištěných médiích.

Thumb 09

Daniel Šmíd o etiketě i o ženách

BY DANIEL ŠMÍD
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Daniel Šmíd je expertem v oblasti etikety a oblékání. Má rád módu a styl. Sám se také pravidelně objevuje v médiích jako poradce nebo komentátor stylu. Na večeru Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou hovořil o svém vztahu k ženám ve spojitosti s krásou, designem, stylem a jedinečností.

Thumb pavla pkn

PAST VOL 8

Zdar nad Sazavou @ Městské divadlo
Mar 17, 2018