WATCH

PechaKucha Presentation

Presenter bw so c5 88a 20baranov c3 a1

Soňa Baranová

Česká televize in Brno

Soňa Baranová o cestě k moderátorství

PRESENTED ON MAR 17, 2018
IN ZDAR NAD SAZAVOU @ VOL 8

Soňa Baranová je v současnosti moderátorkou pořadu Dobré ráno společnosti Česká televize, a na večeru Pecha Kucha Night promluvila o své cestě k této profesi. O svém studiu, o nelehkých situacích, které ji v životě potkaly, i o nočním vstávání za tmy, které musí jako moderátorka ranního pořadu každý den absolvovat.

APPLAUD THIS!
Thumb slajd3

F**k Football, I'll Be A...

BY SARA FERRAIOLI
@ VOL 3 ON APR 25, 2014

The Italian-Swedish team of laughter monsters (Sara Ferraioli + Carl Ydergård) tell their rhythmic story of how Daniele -- who happened to be the guitarist at the same evening -- made his career doing something other than playing football.

Thumb dob c5 99ichovsk c3 a113

Cesta podnikatelky

BY DANA DOBŘICHOVSKÁ
@ VOL 5 ON APR 22, 2017

Podnikatelka a módní návrhářka Dana Dobřichovská na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou vol. 5 hovořila o své podnikatelské cestě, o úskalích, která jí tato cesta připravila, ale i o krásách a svobodném jednání, které podnikání nabízí. Popsala svou cestu týkající se navrhování pletené módy, a o transformaci, kterou si podnikatelka musela projít.

Thumb 01

1. brněnská čokoládovna

BY JAN ODLOŽIL
@ VOL 7 ON JAN 27, 2018

Jan Odložil promluvil na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou o své práci a lásce k dobrému jídlu, přičemž tyto dvě věci dokázal zkombinovat ve svém podnikání. Je majitelem 1. brněnské čokoládovny.

Thumb 01

Kinematograf Pavla Čadíka

BY PAVEL ČADÍK
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Pavel Čadíků je jedním ze zakladatelů Kinematografu bratří Čadíků, a dnes funguje jako samostatný subjekt pod názvem Kinematograf Pavla Čadíka. Na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou hovořil pavel Čadík nejen o tomto svém projektu, ale také o lásce k české kinematografii a přátelství s českými herci.

Thumb gm3

Networkerka Gabriela Mrkvicová

BY GABRIELA MRKVICOVÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Gabriela Mrkvicová je brněnská podnikatelka, moderátorka a networkerka. Její láskou a zároveň povoláním je budování sítě kontaktů a navazování nových obchodních vztahů. Na Pecha Kucha Night žďár nad Sázavou hovořila Gabriela Mrkvicová například o svém projektu Řekni vše do minuty, nebo navazování nových kontaktů.

Thumb 11

Ženské cykly - Dagmar Kožinová

BY DAGMAR KOŽINOVÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Podnikatelka, lektorka a autorka několika knih Dagmar Kožinová se věnuje především problematice ženských cyklů. Na večeru Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou promluvila o tom, jak funguje ženské tělo, o měsíčních fázích a cyklech, s nimiž by každá žena měla žít v souladu.

Thumb 09

Daniel Šmíd o etiketě i o ženách

BY DANIEL ŠMÍD
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Daniel Šmíd je expertem v oblasti etikety a oblékání. Má rád módu a styl. Sám se také pravidelně objevuje v médiích jako poradce nebo komentátor stylu. Na večeru Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou hovořil o svém vztahu k ženám ve spojitosti s krásou, designem, stylem a jedinečností.

Thumb 12

Lucie Krejčová o lidské sexualitě a orgasmu

BY LUCIE KREJČOVÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Lucie Krejčová je vědeckou pracovnicí Národního ústavu pro duševní zdraví, a svůj výzkum zaměřila na studium lidské sexuality, studium konzumace sexuálního a pornografického obsahu a výzkumu lidského orgasmu. O toto téma se především z hlediska ženského pohledu vzhledem k tématu večera Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou podělila s diváky.  

Thumb 16

Radmila Telváková - koučka

BY RADMILA TELVÁKOVÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Radmila Telváková ne Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou promluvila o své práci, věnuje se koučinku a práci se ženami. Jejím nejnovější projekt se jemnuje Stabilita. Poslechněte si o její životní cestě i o její práci.