ZDAR NAD SAZAVOU

BACK TO CITY

PechaKucha Presentation

Presenter bw gabriela 20mrkvicov c3 a1

Gabriela Mrkvicová

Brno, Selfemployed in Brno

Networkerka Gabriela Mrkvicová

PRESENTED ON MAR 17, 2018
IN ZDAR NAD SAZAVOU @ VOL 8

Gabriela Mrkvicová je brněnská podnikatelka, moderátorka a networkerka. Její láskou a zároveň povoláním je budování sítě kontaktů a navazování nových obchodních vztahů. Na Pecha Kucha Night žďár nad Sázavou hovořila Gabriela Mrkvicová například o svém projektu Řekni vše do minuty, nebo navazování nových kontaktů.

APPLAUD THIS!
Thumb slide150

Networking: From a Startup's Perspective

BY TIMOTHY GAULDIN
@ VOL 27 ON NOV 23, 2015

Tim Gauldin comes from Huntsville, Alabama. He recently moved to Geleen, near Maastricht, to take a startup company to market launch in Europe. He is fascinated by the world of startups and the passionate people behind them that are trying to change the world.

Thumb slide75

Room Full of Strangers

BY CRESCENTIA VOLZ
@ VOL 4 ON MAY 26, 2016

In this talk, Crescentia Volz describes tackling social anxiety, making friends, and what to do at networking events!

Thumb obr c3 a1zek13

Networking pro budoucnost

BY MICHAL HRUBÝ
@ VOL 6 ON JUN 24, 2017

Michal May Hrubý na PKN Žďár nad Sázavou vol. 6 promluvil o budoucnosti sociálních sítí, networkingu, a youtube podnikání. Jako networkový specialista upozornil na vývoj nejnovějších trendů a nastínil možný vývoj do budoucna.

Thumb obr c3 a1zek01

Ekologický šatník

BY KAMILA HRUBÝ VODOCHODSKÁ
@ VOL 6 ON JUN 24, 2017

Kamila hrubý Vodochodská je módní návrhářka, která se zároveň věnuje i vzdělávání v oblasti ekologického šatníku. Upozorňuje na úskalí takzvané "fast fashion", tedy módy, která je vyrobena levně a rychle, což se potom podepisuje nejen na její životnosti, ale má dopad na zdraví celého ekologického systému naší planety.

Thumb ln13

Lenka Novotná - témata pod povrchem

BY LENKA NOVOTNÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Lenka Novotná pracuje pro společnost Plastia, která má své sídlo na Vysočině, a na Pecha Kucha Žďár nad Sázavou promluvila o dvou tématech, která bývají často skryta pod povrchem. První z nich se týkalo tématiky nedonošených dětí, protože paní Lenka Novotná je sama matkou dvojčátek, která se narodila předčasně. Je zakladatelkou neziskové organizace Nedoklubko. Druhé téma je spojeno především s prací Lenky Novotné, s mýtem, že plasty musí být nutně jen zlo, a že žížaly jsou odporná neužitečná zvířata. Plast a žížaly jsou totiž základem revolučního produktu vermikompostér, se kterým společnost Plastia slaví úspěchy nejen na českém trhu.

Thumb 11

Ženské cykly - Dagmar Kožinová

BY DAGMAR KOŽINOVÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Podnikatelka, lektorka a autorka několika knih Dagmar Kožinová se věnuje především problematice ženských cyklů. Na večeru Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou promluvila o tom, jak funguje ženské tělo, o měsíčních fázích a cyklech, s nimiž by každá žena měla žít v souladu.

Thumb 01

Soňa Baranová o cestě k moderátorství

BY SOŇA BARANOVÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Soňa Baranová je v současnosti moderátorkou pořadu Dobré ráno společnosti Česká televize, a na večeru Pecha Kucha Night promluvila o své cestě k této profesi. O svém studiu, o nelehkých situacích, které ji v životě potkaly, i o nočním vstávání za tmy, které musí jako moderátorka ranního pořadu každý den absolvovat.

Thumb 16

Radmila Telváková - koučka

BY RADMILA TELVÁKOVÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Radmila Telváková ne Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou promluvila o své práci, věnuje se koučinku a práci se ženami. Jejím nejnovější projekt se jemnuje Stabilita. Poslechněte si o její životní cestě i o její práci.

Thumb slide02

Networking with Tech

BY ASHOT KHUDGARYAN
@ VOL 29 ON MAR 19, 2019

Ashot Khudgaryan presents about Networking with Tech.