ZDAR NAD SAZAVOU

BACK TO CITY
Thumb 16

Radmila Telváková - koučka

BY RADMILA TELVÁKOVÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Radmila Telváková ne Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou promluvila o své práci, věnuje se koučinku a práci se ženami. Jejím nejnovější projekt se jemnuje Stabilita. Poslechněte si o její životní cestě i o její práci.

Thumb 01

Soňa Baranová o cestě k moderátorství

BY SOŇA BARANOVÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Soňa Baranová je v současnosti moderátorkou pořadu Dobré ráno společnosti Česká televize, a na večeru Pecha Kucha Night promluvila o své cestě k této profesi. O svém studiu, o nelehkých situacích, které ji v životě potkaly, i o nočním vstávání za tmy, které musí jako moderátorka ranního pořadu každý den absolvovat.

Thumb 12

Lucie Krejčová o lidské sexualitě a orgasmu

BY LUCIE KREJČOVÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Lucie Krejčová je vědeckou pracovnicí Národního ústavu pro duševní zdraví, a svůj výzkum zaměřila na studium lidské sexuality, studium konzumace sexuálního a pornografického obsahu a výzkumu lidského orgasmu. O toto téma se především z hlediska ženského pohledu vzhledem k tématu večera Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou podělila s diváky.  

Thumb 09

Daniel Šmíd o etiketě i o ženách

BY DANIEL ŠMÍD
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Daniel Šmíd je expertem v oblasti etikety a oblékání. Má rád módu a styl. Sám se také pravidelně objevuje v médiích jako poradce nebo komentátor stylu. Na večeru Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou hovořil o svém vztahu k ženám ve spojitosti s krásou, designem, stylem a jedinečností.

Thumb 11

Ženské cykly - Dagmar Kožinová

BY DAGMAR KOŽINOVÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Podnikatelka, lektorka a autorka několika knih Dagmar Kožinová se věnuje především problematice ženských cyklů. Na večeru Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou promluvila o tom, jak funguje ženské tělo, o měsíčních fázích a cyklech, s nimiž by každá žena měla žít v souladu.

Thumb ln13

Lenka Novotná - témata pod povrchem

BY LENKA NOVOTNÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Lenka Novotná pracuje pro společnost Plastia, která má své sídlo na Vysočině, a na Pecha Kucha Žďár nad Sázavou promluvila o dvou tématech, která bývají často skryta pod povrchem. První z nich se týkalo tématiky nedonošených dětí, protože paní Lenka Novotná je sama matkou dvojčátek, která se narodila předčasně. Je zakladatelkou neziskové organizace Nedoklubko. Druhé téma je spojeno především s prací Lenky Novotné, s mýtem, že plasty musí být nutně jen zlo, a že žížaly jsou odporná neužitečná zvířata. Plast a žížaly jsou totiž základem revolučního produktu vermikompostér, se kterým společnost Plastia slaví úspěchy nejen na českém trhu.

Thumb gm3

Networkerka Gabriela Mrkvicová

BY GABRIELA MRKVICOVÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Gabriela Mrkvicová je brněnská podnikatelka, moderátorka a networkerka. Její láskou a zároveň povoláním je budování sítě kontaktů a navazování nových obchodních vztahů. Na Pecha Kucha Night žďár nad Sázavou hovořila Gabriela Mrkvicová například o svém projektu Řekni vše do minuty, nebo navazování nových kontaktů.

Thumb 01

Kinematograf Pavla Čadíka

BY PAVEL ČADÍK
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Pavel Čadíků je jedním ze zakladatelů Kinematografu bratří Čadíků, a dnes funguje jako samostatný subjekt pod názvem Kinematograf Pavla Čadíka. Na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou hovořil pavel Čadík nejen o tomto svém projektu, ale také o lásce k české kinematografii a přátelství s českými herci.

Thumb 01

Chodec Marek Šalanda

BY MAREK ŠALANDA
@ VOL 7 ON JAN 27, 2018

Marek Šalanda se rozhodl, že bude poznávat svět pěší chůzí. Je to reakce na dnešní příliš rychlou dobu, je to životní styl. O svém pěším putování vypráví nejen na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou, ale má také své pravidelné vstupy v rozhlasovém vysílání.

Thumb 10

Musher Vít Kolátor

BY VÍT KOLÁTOR
@ VOL 7 ON JAN 27, 2018

Vít Kolátor je rodák z Vysočiny a v tomto regionu také působí společně se svým psím spřežením. Velmi poutavě a vtipně na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou vyprávěl o chovu psů, o závodech ve psích spřeženích, a také o adrenalinových zážitcích, kterých se v dnešní době mohou lidé s jeho spřežením účastnit dokonce také jako amatéři, pokud touží zažít dobrodružství.

Thumb 01

Chilli paprička a Jan Jašek

BY JAN JAŠEK
@ VOL 7 ON JAN 27, 2018

Jan Jašek je jedním z majitelů společnosti vyrábějící máčky a další produkty z chilli papriček. O tomto podnikání i o své vášni pro pálivé chilli hovořil na Pecha Kucha Night ve Žďáru nad Sázavou. 

Thumb 01

Vztahová koučka Katarína Němcová

BY KATARÍNA NĚMCOVÁ
@ VOL 7 ON JAN 27, 2018

Katarína Němcová je známou vztahovou koučkou, a specializuje se také na hledání ideálních protějšků pro své klienty. Pořádá nejrůznější akce na podporu seznamování svých klientů a o svém podnikání, stejně jako o lásce a vztazích hovořila na Pecha Kucha Night ve Žďáru nad Sázavou. 

VIEW MORE