ZDAR NAD SAZAVOU

BACK TO CITY

Past Zdar nad Sazavou Event: VOL 8

Thumb 01

Kinematograf Pavla Čadíka

BY PAVEL ČADÍK
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Pavel Čadíků je jedním ze zakladatelů Kinematografu bratří Čadíků, a dnes funguje jako samostatný subjekt pod názvem Kinematograf Pavla Čadíka. Na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou hovořil pavel Čadík nejen o tomto svém projektu, ale také o lásce k české kinematografii a přátelství s českými herci.

Thumb gm3

Networkerka Gabriela Mrkvicová

BY GABRIELA MRKVICOVÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Gabriela Mrkvicová je brněnská podnikatelka, moderátorka a networkerka. Její láskou a zároveň povoláním je budování sítě kontaktů a navazování nových obchodních vztahů. Na Pecha Kucha Night žďár nad Sázavou hovořila Gabriela Mrkvicová například o svém projektu Řekni vše do minuty, nebo navazování nových kontaktů.

Thumb ln13

Lenka Novotná - témata pod povrchem

BY LENKA NOVOTNÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Lenka Novotná pracuje pro společnost Plastia, která má své sídlo na Vysočině, a na Pecha Kucha Žďár nad Sázavou promluvila o dvou tématech, která bývají často skryta pod povrchem. První z nich se týkalo tématiky nedonošených dětí, protože paní Lenka Novotná je sama matkou dvojčátek, která se narodila předčasně. Je zakladatelkou neziskové organizace Nedoklubko. Druhé téma je spojeno především s prací Lenky Novotné, s mýtem, že plasty musí být nutně jen zlo, a že žížaly jsou odporná neužitečná zvířata. Plast a žížaly jsou totiž základem revolučního produktu vermikompostér, se kterým společnost Plastia slaví úspěchy nejen na českém trhu.

Thumb 11

Ženské cykly - Dagmar Kožinová

BY DAGMAR KOŽINOVÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Podnikatelka, lektorka a autorka několika knih Dagmar Kožinová se věnuje především problematice ženských cyklů. Na večeru Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou promluvila o tom, jak funguje ženské tělo, o měsíčních fázích a cyklech, s nimiž by každá žena měla žít v souladu.

Thumb 09

Daniel Šmíd o etiketě i o ženách

BY DANIEL ŠMÍD
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Daniel Šmíd je expertem v oblasti etikety a oblékání. Má rád módu a styl. Sám se také pravidelně objevuje v médiích jako poradce nebo komentátor stylu. Na večeru Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou hovořil o svém vztahu k ženám ve spojitosti s krásou, designem, stylem a jedinečností.

Thumb 12

Lucie Krejčová o lidské sexualitě a orgasmu

BY LUCIE KREJČOVÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Lucie Krejčová je vědeckou pracovnicí Národního ústavu pro duševní zdraví, a svůj výzkum zaměřila na studium lidské sexuality, studium konzumace sexuálního a pornografického obsahu a výzkumu lidského orgasmu. O toto téma se především z hlediska ženského pohledu vzhledem k tématu večera Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou podělila s diváky.  

Thumb 01

Soňa Baranová o cestě k moderátorství

BY SOŇA BARANOVÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Soňa Baranová je v současnosti moderátorkou pořadu Dobré ráno společnosti Česká televize, a na večeru Pecha Kucha Night promluvila o své cestě k této profesi. O svém studiu, o nelehkých situacích, které ji v životě potkaly, i o nočním vstávání za tmy, které musí jako moderátorka ranního pořadu každý den absolvovat.

Thumb 16

Radmila Telváková - koučka

BY RADMILA TELVÁKOVÁ
@ VOL 8 ON MAR 17, 2018

Radmila Telváková ne Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou promluvila o své práci, věnuje se koučinku a práci se ženami. Jejím nejnovější projekt se jemnuje Stabilita. Poslechněte si o její životní cestě i o její práci.

Daniel Šmíd
Brno in Brno
Gabriela Mrkvicová
Brno, Selfemployed in Brno
Dagmar Kožinová
Brno, Selfemployed in Brno
Lenka Novotná
Žďár nad Sázavou, Selfemployed
Soňa Baranová
Česká televize in Brno
Pavel Čadík
Selfemployed in Nesovice
Lucie Krejčová
Národní ústav duševního zdraví in Prague