ZDAR NAD SAZAVOU

BACK TO CITY

Past Zdar nad Sazavou Event: VOL 7

Thumb 01

Makronky od Hanky

BY HANA DROZDOVÁ
@ VOL 7 ON JAN 27, 2018

Povídání o Hančině cestě k vlastnímu podnikání a založení firmy Makronky od Hanky.

Thumb 01

Jan Špilar, umělec a kadeřník

BY JAN ŠPILAR
@ VOL 7 ON JAN 27, 2018

Jan Špilar promluvil o své vášni ke svému řemeslu. Je totiž umělec, kadeřník, a v minulosti spolupracoval například na filmu Amadeus svetoznámého režiséra Miloše Formana.

Thumb 01

1. brněnská čokoládovna

BY JAN ODLOŽIL
@ VOL 7 ON JAN 27, 2018

Jan Odložil promluvil na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou o své práci a lásce k dobrému jídlu, přičemž tyto dvě věci dokázal zkombinovat ve svém podnikání. Je majitelem 1. brněnské čokoládovny.

Thumb 01

Vztahová koučka Katarína Němcová

BY KATARÍNA NĚMCOVÁ
@ VOL 7 ON JAN 27, 2018

Katarína Němcová je známou vztahovou koučkou, a specializuje se také na hledání ideálních protějšků pro své klienty. Pořádá nejrůznější akce na podporu seznamování svých klientů a o svém podnikání, stejně jako o lásce a vztazích hovořila na Pecha Kucha Night ve Žďáru nad Sázavou. 

Thumb 01

Chilli paprička a Jan Jašek

BY JAN JAŠEK
@ VOL 7 ON JAN 27, 2018

Jan Jašek je jedním z majitelů společnosti vyrábějící máčky a další produkty z chilli papriček. O tomto podnikání i o své vášni pro pálivé chilli hovořil na Pecha Kucha Night ve Žďáru nad Sázavou. 

Thumb 10

Musher Vít Kolátor

BY VÍT KOLÁTOR
@ VOL 7 ON JAN 27, 2018

Vít Kolátor je rodák z Vysočiny a v tomto regionu také působí společně se svým psím spřežením. Velmi poutavě a vtipně na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou vyprávěl o chovu psů, o závodech ve psích spřeženích, a také o adrenalinových zážitcích, kterých se v dnešní době mohou lidé s jeho spřežením účastnit dokonce také jako amatéři, pokud touží zažít dobrodružství.

Thumb 01

Chodec Marek Šalanda

BY MAREK ŠALANDA
@ VOL 7 ON JAN 27, 2018

Marek Šalanda se rozhodl, že bude poznávat svět pěší chůzí. Je to reakce na dnešní příliš rychlou dobu, je to životní styl. O svém pěším putování vypráví nejen na Pecha Kucha Night Žďár nad Sázavou, ale má také své pravidelné vstupy v rozhlasovém vysílání.

Vít Kolátor
in Žďár nad Sázavou
Katarína Němcová
in Bratislava
Jan Jašek
in Brno